هاست چیست؟

هاست چیست؟

هاست چیست؟

تصور کنید که تصمیم گرفتید یک ویلای زیبا خارج از شهر در یک منطقه خوش آب و هوا برای خودتان بسازید تا از دوستان و آشنایانتان بخواهید برای تعطیلات آخر هفته از طریق دنبال کردن آدرس ویلای شما به آنجا بیایند و اوقات فراغتشان رو در آنجا سپری کنند.

اگر بخواهیم ویلا بسازیم یک ویلای خوب چه ویژگی‌هایی داره؟

علاوه بر این‌که زمین ویلا باید در یک منطقه خوش موقعیت و قابل‌دسترس واقع‌شده باشد تا دوستانتان بتوانند به‌راحتی به آنجا بیایند یک ویلای خوب باید در مقابل سیل، زلزله و طوفان هم مقاوم باشد و امکانات تفریحی مناسبی هم‌جهت گذراندن اوقات فراغت داشته باشد.

داخل اینترنت هم اگر بخواهید یک وب سایت خوب داشته باشید و از دوستان و آشنایانتان بخواهید با مراجعه به آن از محصولات و خدمات شما استفاده کنند باید بتوانند اطلاعات سایتتان رو در یک فضای امن و مطمئن بر بستر اینترنت قرار دهید و این‌گونه همیشه تمام اطلاعاتتان در سرتاسر جهان در دسترس، ما به فضایی که فایل‌ها و اطلاعات سایتتان رو در آن قرار می‌دهید میگیم هاست یا میزبانی وب که این فضا رو باید از شرکت‌های هاستینگ تهیه کرد.

حالا می‌خواهیم بدونیم ویژگی‌های یک هاست خوب چه چیزهایی هست؟

یک هاست خوب باید همیشه در دسترس باشد و قطعی‌های پی‌درپی نداشته باشد.

پرسرعت باشد تا سایت ما همیشه با سرعت بالایی برای کاربرانمان باز شود.

در مقابل حملات و ویروس‌های اینترنتی هم مقاوم باشد

و امکانات جانبی خوبی هم‌جهت راه‌اندازی یک وب سایت خوب داشته باشد

 

 

برچسب‌ها:,

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'check_theme_xyz' not found or invalid function name in /home/vascoitc/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288